Close

Czy strona internetowa jest potrzebna każdej firmie?

Czy strona internetowa jest potrzebna każdej firmie?

Oczywiście, że TAK!

Niezależnie od tego, jaki biznes prowadzisz. Czy jest to mała, jednoosobowa działalność, czy może duża korporacja – strona internetowa jest potrzebna Twojej firmie.

Dlaczego?

Wszystko przeniosło się do internetu, ludzie, biznes, zakupy, rozmowy, całe życie. To właśnie tutaj jest Twój drugi dom i powinno być również biuro, w postaci właśnie strony internetowej.

Strona www to nic innego jak biuro firmowe w postaci wirtualnej.

Klient przychodząc do naszego stacjonarnego biura powinien czuć się dobrze, powinien zostać obsłużony należycie oraz otrzymać wszelkie informacje, które go interesują. Tak samo jak na stronie www.

A gdzie są Klienci?

Większość naszych Klientów jest właśnie w internecie. Kiedyś Klienci (którymi sami również jesteśmy) szukali usług czy produktów w stacjonarnych placówkach. Teraz kiedy technologia poszła do przodu i kiedy robimy tak dużo, że czas się kurczy łatwiej jest skorzystać nam po prostu z internetu.

Szukając firm również w pierwszej kolejności przeczesujemy internet, dlatego strona www jest koniecznym elementem jeśli chcemy być widoczni.

Warto mieć również na uwadze, że firma której nie ma w internecie – nie istnieje w sieci, jest postrzegana jako niezaufana. Klienci jeszcze w małym stopniu, ale są z dnia na dzień coraz bardziej świadomi jeżeli chodzi o korzystanie z usług danej firmy czy zakupu danego produktu na rynku.

Odpowiedz sobie na pytania:


– Potrzebujesz kupić nowy telefon komórkowy, gdzie go szukasz?

a) Wychodzę szukać sklepu stacjonarnego, w którym znajdę interesujący mnie produkt.

b) Wpisuję w przeglądarkę internetową (np. google) słowa, którymi szukam interesującego mnie produktu.

Znaczna większość, w granicach 90% odpowiedzi będzie odpowiedzią „b”.

Teraz pojawia się pytanie „no dobrze, ale co z tymi 10%?”

Otóż te 10 procent to ludzie starsi, którzy nie potrafią korzystać z internetu lub tacy, którzy żyją „jak dawniej”.

Czyli jednak… INTERNET.

POLUB NAS NA FACEBOOKU!

Related Posts