baner_blog_iclouders

Krótko o Nas

 

Jesteśmy Agencją Reklamową z Warszawy. Działamy na terenie całej polski oraz za granicą.

Zajmujemy się projektowaniem graficznym na potrzeby druku (małego i dużego formatu) oraz internetu. Projektujemy min. wizytówki, ulotki, katalogi, teczki ofertowe, bilbordy, banery internetowe, reklamy ADS, grafiki social media i wiele innych.

Mamy własną drukarnię, drukujemy materiały reklamowe dla firm. Oferujemy druk standardowy oraz specjalistyczny. W naszej ofercie można znaleźć różne materiały oraz możliwość ciekawego uszlachetnienia druku np. złocenia, srebrzenia, lakier UV.

Wykonujemy, projektujemy i wdrażamy responsywne indywidualne strony www (RWD) z panelem CMS do samodzielnej edycji treści przez użytkownika. Wdrażamy również wszelakie udogodnienia do stron www.

Wspomagamy firmy w zakresie administracji stron www oraz świadczymy kompleksowe usługi IT, zarówno programowe jak i serwisowe.

Prowadzimy liczne szkolenia, warsztaty, konsultacje, a także świadczymy porady w zakresie szeroko pojętej reklamy.

Zdecydowaliśmy się na prowadzenie bloga, ponieważ otrzymujemy wiele różnych zapytań odnośnie naszej pracy, reklamy, stron www i innych. Chcemy dzielić się z Wami Naszą wiedzą tutaj, abyście mogli w łatwy sposób znaleźć odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Dziękujemy,
Zespół iClouders